Aby chcesz przystąpić do nowej usługi w Simapce niezbędne jest podpisanie umowy z naszym Partnerem – firmą Smart Points.

Do uruchomienia w Twoim punkcie sprzedaży punktu odbioru i nadawania paczek niezbędne jest pozyskanie kilku istotnych dla przewoźników danych. W tym celu należy wypełnić ankietę wstępną, na podstawie której zostanie przygotowana umowa. Po wypełnieniu danych firma Smart Points skontaktuje się z Tobą w przeciągu 14 dni w celu sfinalizowania umowy.

Aby przystąpić do wypełniania ankiety zaloguj się do panelu administracyjnego w Simapce, a nastepnie w menu bocznym odszukaj zakładkę „Umowy”, a następnie podzakładkę „Umowa na obsługę przesyłek”:

Po przejściu do podzakładki zobaczysz tabelę ze swoimi Punktami Sprzedaży, które możesz zgłosić jako Punkty odbioru i nadawania paczek:

Kliknij w niebieski przycisk „Wypełnij ankietę” przy wybranym punkcie sprzedaży. Otworzy się ankieta, która krok po kroku przeprowadzi Cię przez wszystkie pytania, na które będziesz musiał udzielić odpowiedzi.

Po wypełnieniu ankiety – oczekuj kontaktu ze strony firmy Smart Points w celu finalizacji umowy.

Masz problem z wypełnieniem ankiety? Coś jest niejasne? Chętnie Ci pomożemy! Napisz do nas na bok@simapka.pl lub zadzwoń na naszą infolinię pod numerem 22 462 66 66.