Proces pożyczek w Simapce realizowane przez Oney Raty jest stworzony z myślą o komforcie i oszczędności czasu zarówno sprzedawcy jak i klienta. Aby maksymalnie skrócić czas i formalności, Ty wysyłasz klientowi odpowiedni wniosek, a klient otrzymuje link do samodzielnego dokończenia procesu, bez zaświadczeń o dochodach i skomplikowanej dokumentacji.

Aby wysłać wniosek do klienta, przejdź do zakładki „Pożyczki dla klientów” -> „Udziel pożyczki”:

Możesz także skorzystać z paska skrótów:

Zobaczysz dwa kafle:

Kliknij pierwszy z nich by wysłać wniosek, a w następnym kroku wskaż rodzaj wniosku pożyczki, jaką klient jest zainteresowany:

Dostępne są 2 rodzaje pożyczek:

  1. Pożyczka gotówkowa na konto – jest to pożyczka gotówkowa, na dowolny cel. Pieniądze trafiają bezpośrednio na konto klienta.
  2. Pożyczka na zakup towaru – jest to pożyczka – limit pożyczkowy, którą klient może wykorzystać na zakup towaru w Twoim punkcie sprzedaży. Wybierając ten typ pożyczki, klient może dokonywać zakupów w Twoim punkcie sprzedaży – wystarczy, że Autoryzujesz płatność za towar w Simapce, a pieniądze trafią bezpośrednio na Twoje konto.

Po wybraniu typu wniosku, wskaż formę dostarczenia linku z wnioskiem do klienta, można to zrobić poprzez SMS lub e-mail:

Wprowadź numer telefonu/adres e-mail klienta – dwukrotnie w celu uniknięcia pomyłki, a następnie zaznacz wymaganą zgodę, całość zakończ przyciskiem „Zatwierdź”.

Gotowe – wniosek został wysłany do klienta. Teraz klient powinien samodzielnie złożyć wniosek – całość jest bardzo szybka i prosta – pieniądze mogą być na koncie nawet w kilka chwil od wysłania linku i złożenia wniosku.

Masz problemy techniczne? Coś jest niejasne? Napisz do nas na bok@simapka.pl lub zadzwoń na naszą infolinię pod numerem 22 462 66 66.