O aplikacji


Funkcjonalna i prosta w obsłudze aplikacja mobilna dla punktów sprzedaży detalicznej. Dostarczamy produkty, które zwiększają zakres usług i atrakcyjność sklepów, a także pozwalają zarabiać dodatkowe wynagrodzenie.

Z Simapką zarejestrujesz kartę SIM, sprzedasz doładowanie GSM lub kartę podarunkową, przeniesiesz numer od innego operatora, a także przyjmiesz płatność kartą czy polecenie.
My zajmiemy się obsługą oraz dostarczymy Ci niezbędne raporty, zestawienia i rozliczenia. Wystarczy tylko pobrać gotową fakturę i oczekiwać przelewu.

Dołączając do nas zyskujesz również dostęp do atrakcyjnych promocji, programów lojalnościowych i ciekawych konkursów, w których wygrasz atrakcyjne nagrody.

Z Simapki skorzystasz na wielu platformach np. przeglądarce internetowej, smartfonie, tablecie czy terminalu Androidowym.
Dostęp i korzystanie są w pełni darmowe.

O firmie


Firma Team4U Sp. z o.o. została zarejestrowana 17 marca 2016 pod numerem KRS 0000607853 w Rejestrze Przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy. Siedziba Spółki mieści się w Bydgoszczy przy ul. Zygmunta Augusta 7. Firma Team4U oferuje profesjonalną wsparcie z zakresu usług outsourcingowych, takich jak: działania back office, programy lojalnościowe, konkursy sprzedażowe, szkolenia, obsługa księgowości, ale przede wszystkim budowa aplikacji wspomagających procesy dystrybucyjne i sprzedażowe. Spółka Team4U zgromadziła wokół siebie zespół specjalistów, posiadających wiedzę i doświadczenie w zakresie prowadzonej przez nią działalności. Nasze kompetencje oraz bezustanne zaangażowanie powodują, iż kompleksowo doradzamy i dopasowujemy produkt lub usługę do potrzeb Klientów.

Założyciele


Rafał Rasmus
Rafał Rasmus

Współzałożyciel, Prezes Zarządu i udziałowiec Team4U Sp. z o.o.

Rafał posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą oraz budowie struktur handlowych. Swoje kompetencje buduje w oparciu o wiedzę, doświadczenie oraz kreatywność w dziedzinie finansów, marketingu, sprzedaży, negocjacji czy organizacji i zarządzania. Jest Absolwentem ATR w Bydgoszczy na kierunku Zarządzanie i Marketing oraz studiów podyplomowych z zakresu Zarządzania Projektami SGH w Warszawie.
Po godzinach uwielbia wycieczki piesze i obcowanie na łonie natury. Praktykuje weekendowe wypady, a także długie zorganizowane wyprawy Kamperem.

Patryk Czarnota
Patryk Czarnota

Współzałożyciel, Dyrektor Operacyjny i udziałowiec w Team4U Sp. z o.o

Patryk posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w obszarze sprzedaży oraz budowania produktów technologicznych. Swoją kreatywność wykorzystuje do szukania przewag dzięki wykorzystaniu technologii a także ułatwień tego co skomplikowane. Jest Absolwentem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz SGH w Warszawie.

Po godzinach szuka oderwania w aktywnym sprzędzeniu czasu biegając po leśnych ścieżkach lub grając w golfa.