O aplikacji


Funkcjonalna i prosta w obsłudze aplikacja mobilna dla punktów sprzedaży detalicznej. Dostarczamy produkty, które zwiększają zakres usług i atrakcyjność sklepów, a także pozwalają zarabiać dodatkowe wynagrodzenie.

Z Simapką zarejestrujesz kartę SIM, sprzedasz doładowanie GSM lub kartę podarunkową, przeniesiesz numer od innego operatora, a także przyjmiesz płatność kartą czy polecenie.
My zajmiemy się obsługą oraz dostarczymy Ci niezbędne raporty, zestawienia i rozliczenia. Wystarczy tylko pobrać gotową fakturę i oczekiwać przelewu.

Dołączając do nas zyskujesz również dostęp do atrakcyjnych promocji, programów lojalnościowych i ciekawych konkursów, w których wygrasz atrakcyjne nagrody.

Z Simapki skorzystasz na wielu platformach np. przeglądarce internetowej, smartfonie, tablecie czy terminalu Androidowym.
Dostęp i korzystanie są w pełni darmowe.

O firmie


Firma Team4U Sp. z o.o. została zarejestrowana 17 marca 2016 pod numerem KRS 0000607853 w Rejestrze Przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy. Siedziba Spółki mieści się w Bydgoszczy przy ul. Zygmunta Augusta 7. Firma Team4U oferuje profesjonalną wsparcie z zakresu usług outsourcingowych, takich jak: działania back office, programy lojalnościowe, konkursy sprzedażowe, szkolenia, obsługa księgowości, ale przede wszystkim budowa aplikacji wspomagających procesy dystrybucyjne i sprzedażowe. Spółka Team4U zgromadziła wokół siebie zespół specjalistów, posiadających wiedzę i doświadczenie w zakresie prowadzonej przez nią działalności. Nasze kompetencje oraz bezustanne zaangażowanie powodują, iż kompleksowo doradzamy i dopasowujemy produkt lub usługę do potrzeb Klientów.