Jak wygląda proces rejestracji kart SIM?

Aby zarejestrować kartę SIM, znajdując się w widoku sprzedawcy:

Wybierz z paska skrótów:

lub z paska bocznego menu „Rejestracja kart SIM” :

 

Następnie wybierz klikając w kafel operatora sieci GSM, którego kartę chcesz zarejestrować:

Jeżeli wybrałeś rejestrację sieci Play, RedBull Mobile lub Fakt Mobile najpierw zobowiązany będziesz do przeczytania i zaakceptowania treści oświadczenia:

Następnie, po kliknięciu „Zatwierdź” przeniesiony zostaniesz do formularza rejestracji karty jak poniżej (analogiczny proces rejestracji karty SIM posiada także operator Virgin Mobile):

Po kliknięciu w przycisk „Prześlij dane”, pojawi się informacja czy klient widnieje już w bazie operatora –  musisz potwierdzić jego imię i nazwisko (jeżeli chcesz wprowadzić nowe dane – kliknij w przycisk „Popraw dane” i wprowadź prawidłowe imię i nazwisko. Zaznacz checkbox „Potwierdzam poprawność tożsamości” i kliknij „Zatwierdź”, aby zakończyć proces rejestracji karty SIM Play, Redbull Mobile lub Fakt Mobile.

Jeżeli wybrałeś rejestrację sieci Orange lub Nju Mobile przeniesiony zostaniesz do formularza rejestracji karty jak poniżej:

Po wprowadzeniu danych, należy potwierdzić tożsamość klienta oraz weryfikację numeru telefonu lub numeru karty SIM. Następnie pojawi się przycisk „Potwierdź”, który kończy rejestrację karty SIM sieci Orange i Nju Mobile.

Jeżeli wybrałeś rejestrację sieci T-Mobile, Heyah lub TUBiedronka przeniesiony zostaniesz do formularza rejestracji karty jak poniżej:

Po wprowadzeniu danych, należy potwierdzić poprawność danych, a następnie kliknąć przycisk „Zatwierdź”, który kończy rejestrację karty SIM sieci T-Mobile, Heyah, TUBiedronka.

Jeżeli wybrałeś rejestrację sieci a2mobile przeniesiony zostaniesz do formularza rejestracji karty jak poniżej:

Po zakończeniu rejestracji karty SIM każdej z sieci, zostaniesz poinformowany komunikatem, czy karta została zarejestrowana poprawnie, czy też nie.

Masz problemy techniczne? Coś jest niejasne? Napisz do nas na bok@simapka.pl lub zadzwoń na naszą infolinię pod numerem 22 462 66 66.