Ubezpieczenia


Wspólnie z naszymi partnerami przygotowaliśmy dla Twoich klientów korzystne oferty ubezpieczeniowe.

W Simapce polecisz swojemu klientowi ofertę ubezpieczeń komunikacyjnych OC/AC lub mieszkania/domu jak również umożliwisz skorzystanie z porównywarki wiodącego w Polsce dystrybutora ubezpieczeń oferującego produkty ponad 30 Towarzystw Ubezpieczeniowych.

W CUK Ubezpieczenia porównasz oferty ubezpieczeń komunikacyjnych OC/AC, Assistance, NNW, majątkowych i wybierzesz najtańszą lub kompleksową ochronę.


Ubezpieczenia
dlaczego warto?

Jakie są korzyści dla klienta?


CUK to wiodący w Polsce dystrybutor ubezpieczeń. CUK to najlepsza porównywarka OC dla osób, którym zależy na wygodzie i oszczędności. Polisę OC trzeba wykupić co roku, dlatego korzystanie z porównywarek ubezpieczeń samochodów pozwala monitorować stale zmieniające się oferty poszczególnych towarzystw w jednym miejscu. Od teraz polecisz ubezpieczenia CUK swoim klientom i zarobisz dodatkowe wynagrodzenie za każde skuteczne polecenie!

Wygodny kontakt i obsługa klienta - Aż 2371 dedykowanych doradców klienta

Wygodny kontakt i obsługa klienta – Aż 2371 dedykowanych doradców klienta

Czas kalkulacji składki skrócony do ok. 2 minut

Czas kalkulacji składki skrócony do ok. 2 minut

Atrakcyjne oferty 30 towarzystw w jednym miejscu

Atrakcyjne oferty 30 towarzystw w jednym miejscu

Ubezpieczenia w Simapce

Prosty i szybki proces


Prosty i szybki proces
Przejdź do zakładki „Ubezpieczenia”

Przejdź do zakładki „Ubezpieczenia” Kliknij w opcję „Sprzedaj ubezpieczenie” a następnie wybierz rodzaj ubezpieczenia, które chcesz polecić klientowi.

Wprowadź dane zainteresowanego klienta

Proces jest prosty i szybki – wystarczy, że wprowadzisz numer telefonu klienta, a następnie zaznaczysz wymagane zgody w formularzu.

I…
Gotowe!

Polecenie zostało wprowadzone pomyślnie, a pracownik infolinii CUK za parę chwil skontaktuje się z klientem, w celu dobrania najlepszej oferty!

Jak zacząć polecać ubezpieczenia w Simapce?

Aby zacząć polecać ubezpieczenia CUK wystarczy zaakceptować regulamin usługi poleceń w Simapce!

Przejdź do zakładki „Umowa na polecenia”, zapoznaj się i zaakceptuj regulamin aby móc już teraz polecać klientom ubezpieczenia CUK!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!